WSPOMNIENIA

Wydarzenie „Mój Pasterz”
Jura Krakowsko – Częstochowska
26 – 26 sierpnia 2023

Chciałabym Wam bardzo podziękować za zorganizowanie tego wydarzenia. Był to prawdziwy czas relaksu poprzez obcowanie z piękną przyrodą, budowanie relacji z osobami o podobnym systemie wartości, świetne zabawy, żarty. Trasa była bardzo dobrze dobrana, trochę trudniejszych podejść, dobrze zaplanowane miejsca odpoczynku. Jednym słowem doskonała odskocznia od codziennych zajęć. Teraz czekam na następne takie wydarzenie.

Basia z Łodzi

Super było Was zobaczyć, rozmawiać i wspólnie odkrywać kim w Bogu jesteśmy. 
Dziękujemy za okazaną troskę i modlitwę. Doświadczyliśmy prawdziwego odświeżenia ducha, duszy i ciała. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie.

Ania i Gienek z Tarnowskich Gór.

Pobyt był wspaniały! Szczególnie ważny dla mojej rodziny. Bóg zatroszczył się o każdy szczegół a nasza córka spotkała się z akceptacją … Na tym wydarzeniu była wyczuwalna Boża atmosfera, ale w taki zwyczajny normalny sposób. Ten wyjazd miał dla mojej rodziny charakter terapeutyczny, a terapeutą był sam Bóg.

Dorota z rodziną

Fajnie, że nie byliśmy bardzo zmęczeni i mogliśmy na spokojnie odpocząć przed ogniskiem. Dobrze było wyjść w niedzielę rano, aby się pomodlić na górce i coś zaśpiewać. No i oprawa muzyczna pierwsza klasa.

Radek